Akademia Doskonalenia Stylu International Paper

Akademia Doskonalenia Stylu – koncept nagrody głównej w programie lojalnościowym dla asystentek i sekretarek, decydentów w procesie zamawiania papieru w organizacjach (małe i średnie przedsiębiorstwa). Akademia Doskonalenia Stylu (wykorzystana przez Klienta w programie Office Style) to kompleksowe szkolenie, podczas którego zwycięzcy w programie lojalnościowym (zdobywcy najwięszej liczby punktów, a więc najwięcej zamawiający w odniesieniu do rozmiaru przedsiębiorstwa) mają szansę, przy pomocy najlepszych stylistów, wizażystów, restauratorów oraz redaktorów (wizyty w redakcjach magazynów lifestylowych) na kompleksową zmianę wizerunku poprzez metamorfozę zewnętrzną, jak i wewnętrzną (motywacja, negocjacje, organizacja pracy, itp.)

<< POWRÓT

Aktualności
Zobacz wszystkie aktualności >>

AUDI DESIGN LAB

AUDI DESIGN LAB

Agencja zorganizowała kameralny panel dyskusyjny z udziałem ludzi designu. Spotkanie w Galerii 3ONE33 w Warszawie przerodziło się w fantastyczną networkingową platformę projektantów, architektów, artystów oraz przedstawicieli mediów.

(więcej…)

Konferencja Montblanc Black&White Week

Konferencja Montblanc New Trends

Agencja zorganizowała spotkanie prasowe marki Montblanc w ramach White&Black Week z udziałem Camilo Daza Tapia z centrali marki w Hamburgu.

(więcej…)

VIII edycja akcji Wielcy Małym

Joanna Krupa podczas VIII edycji akcji Wielcy Małym

Właściciele agencji Beata Pawelczyk-Błasiak oraz Piotr Piasecki są pomysłodawcami i współorganizatorami akcji społecznej WIELCY MAŁYM – ARTYŚCI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM PRZED ZIMĄ.

(więcej…)