Konferencja Montblanc Signature For Good

Konferencja Montblanc Signature For Good

Agencja zorganizowała dla marki Montblanc kameralne spotkanie z ambasadorką inicjatywy społecznej MONTBLANC – SIGNATURE FOR GOOD w Polsce – Małgorzatą Ostrowską -Królikowską.


Kolekcja o tej nazwie była kolejną która powstała w wyniku współpracy Montblanc z UNICEF . Tym razem przyczyni się do budowy szkół. Małgorzata Ostrowska – Królikowska znana jest powszechnie ze swojego zaangażowania na rzecz realizacji programów wspierających dzieci i ich rozwój (m. in. akcja promowania szczepień w Afryce, w Etiopii i Burkina Faso, w ramach działań UNICEF).

Wybierajac produkt z tej kolekcji mogliśmy sami mieć swoją małą cegiełkę w budowie szkół w najuboższych regionach Afryki, Azji i wesprzeć specjalne programy edukacyjne w Ameryce Południowej.

Montblanc globalnie przeznaczył 1.500 000 USD na realizację tego programu. Ambasadorką inicjatywy SIGNATURE FOR GOOD na świecie była aktorka Hilary Swank.

<< POWRÓT

Aktualności
Zobacz wszystkie aktualności >>

AUDI DESIGN LAB

AUDI DESIGN LAB

Agencja zorganizowała kameralny panel dyskusyjny z udziałem ludzi designu. Spotkanie w Galerii 3ONE33 w Warszawie przerodziło się w fantastyczną networkingową platformę projektantów, architektów, artystów oraz przedstawicieli mediów.

(więcej…)

Konferencja Montblanc Black&White Week

Konferencja Montblanc New Trends

Agencja zorganizowała spotkanie prasowe marki Montblanc w ramach White&Black Week z udziałem Camilo Daza Tapia z centrali marki w Hamburgu.

(więcej…)

VIII edycja akcji Wielcy Małym

Joanna Krupa podczas VIII edycji akcji Wielcy Małym

Właściciele agencji Beata Pawelczyk-Błasiak oraz Piotr Piasecki są pomysłodawcami i współorganizatorami akcji społecznej WIELCY MAŁYM – ARTYŚCI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM PRZED ZIMĄ.

(więcej…)