Agencja BKEV (wcześniej Butik Kreatywny En Vogue) powstała w 2005 roku jako kreatywna agencja crossmarketingowa i PR w wyniku połączenia sił, wiedzy, doświadczenia, kontaktów medialnych, kreatywności, energii, marzeń i aspiracji dwójki wspólników – Beaty Pawelczyk- Błasiak i Piotra Piaseckiego.

Agencja ma modowy rodowód. Beata Pawelczyk-Błasiak przez wiele lat, pracując dla amerykańskiego koncernu w Polsce jako dyrektor d.s. handlu i marketingu, wprowadzała na polski rynek światowe marki modowe, głównie luksusowe i z kategorii premium, m.in. Calvin Klein, Pierre Cardin, Oscar de la Renta, Chantelle, Aubade czy Nike Swim. Była jednym z pierwszych reklamodawców modowych nowo powstających na polskim rynku magazynów modowych, takich jak Elle, Marie Claire czy Twój Styl.

Piotr Piasecki tworzył i odpowiadał za wdrożenie strategii marketingowej w polskiej spółce odzieżowej Wólczanka, w której zarządzał marketingiem do momentu połączenia z Vistulą. Był odpowiedzialny za wiele kreatywnych kampanii reklamowych, których celem było odświeżenie wizerunku marki w latach 2002-2006. Współpracował z Instutem Rozwoju Biznesu przy Ministerstwie Skarbu oraz Open Society Institute w Nowym Jorku.

Jesteśmy członkami CIM (Chartered Institute of Marketing). W projektach dla naszych Klientów wykorzystujemy najnowsze badania i osiągnięcia światowych profesjonalistów w zakresie marketingu. Śledzimy trendy. Niezmiennie wierzymy, że sukces każdego przedsięwzięcia zależy od zrozumienia potrzeb Klienta. Potrafimy słuchać i mamy dobrą umiejętność empatii. Dlatego każdy z realizowanych przez nas projektów charakteryzują zupełnie inne walory.

W toku działalności, poprzez budowę crossmarketingowych platform komunikacyjnych dla marek modowych, rozszerzyliśmy zakres naszych działań na inne sektory rynku, m.in. ekologię (International Paper, 3M), przemysł motoryzacyjny (Renault) oraz przemysł farmaceutyczny (Bioton).

Wykorzystujemy również własny potencjał tworząc autorskie projekty, głównie w zakresie działań charytatywnych i społecznych. Nasza inicjatywa – “Wielcy Małym”, w której artyści pomagają zwierzętom ze schronisk przed zimą, staje się z roku na rok coraz bardziej medialna oraz generuje coraz większe środki, które są w całości, bezpośrednio przekazywane do Fundacji Niechciane i Zapomniane, skąd są dystrybuowane w postaci darów, zgodnie z zapotrzebowaniem, do schronisk.

Jesteśmy zorientowani na zarządzanie projektowe, nawet w ramach stałej współpracy z daną marką. Projekt, z precyzyjnie określonymi celami i budżetem, pozwala na przejrzystą ocenę efektów działań oraz wydatkowanych przez Klienta środków.

O nas

Aktualności
Zobacz wszystkie aktualności >>

AUDI DESIGN LAB

AUDI DESIGN LAB

Agencja zorganizowała kameralny panel dyskusyjny z udziałem ludzi designu. Spotkanie w Galerii 3ONE33 w Warszawie przerodziło się w fantastyczną networkingową platformę projektantów, architektów, artystów oraz przedstawicieli mediów.

(więcej…)

Konferencja Montblanc Black&White Week

Konferencja Montblanc New Trends

Agencja zorganizowała spotkanie prasowe marki Montblanc w ramach White&Black Week z udziałem Camilo Daza Tapia z centrali marki w Hamburgu.

(więcej…)

VIII edycja akcji Wielcy Małym

Joanna Krupa podczas VIII edycji akcji Wielcy Małym

Właściciele agencji Beata Pawelczyk-Błasiak oraz Piotr Piasecki są pomysłodawcami i współorganizatorami akcji społecznej WIELCY MAŁYM – ARTYŚCI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM PRZED ZIMĄ.

(więcej…)