Chcemy tworzyć, a nie odtwarzać. Chcemy być pierwsi: innowacyjni, niepowtarzalni i niebanalni.

Nasza misja

Chcemy tworzyć, a nie odtwarzać.

Chcemy, aby nasze koncepcje, strategie i projekty łamały stereotypy, wyznaczały trendy, były spektakularne i dawały komunikacyjny efekt “wow” – były każdorazowo przełomem w zakresie zintegrowanej komunikacji marketingowej.

Chcemy być pierwsi: innowacyjni, niepowtarzalni i niebanalni.

Chcemy, aby nazwa BKEV była synonimem najwyższej jakości w komunikacji marketingowej, opartej na niestandardowych rozwiązaniach oraz nowatorskich pomysłach.

Chcemy, aby nasi Klienci: osoby, firmy, instytucje i marki, które powierzają nam swoje zaufanie i zasoby , otrzymywali dzięki nam efekty, które przerastają ich oczekiwania.

Chcemy wykorzystywać nasz potencjał, kontakty, doświadczenie w tworzeniu inicjatyw społecznych i charytatywnych, aby mieć efektywny wkład w podnoszenie jakości życia otaczajacego nas świata .

O nas

Aktualności
Zobacz wszystkie aktualności >>

AUDI DESIGN LAB

AUDI DESIGN LAB

Agencja zorganizowała kameralny panel dyskusyjny z udziałem ludzi designu. Spotkanie w Galerii 3ONE33 w Warszawie przerodziło się w fantastyczną networkingową platformę projektantów, architektów, artystów oraz przedstawicieli mediów.

(więcej…)

Konferencja Montblanc Black&White Week

Konferencja Montblanc New Trends

Agencja zorganizowała spotkanie prasowe marki Montblanc w ramach White&Black Week z udziałem Camilo Daza Tapia z centrali marki w Hamburgu.

(więcej…)

VIII edycja akcji Wielcy Małym

Joanna Krupa podczas VIII edycji akcji Wielcy Małym

Właściciele agencji Beata Pawelczyk-Błasiak oraz Piotr Piasecki są pomysłodawcami i współorganizatorami akcji społecznej WIELCY MAŁYM – ARTYŚCI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM PRZED ZIMĄ.

(więcej…)