Bardzo cieszymy się, że osoby tak szanowane jak wydawcy, redaktorzy naczelni, artyści, nasi partnerzy wypowiadają się o nas tak ciepło. Dziękujemy im za te słowa i zaufanie. To nas tylko mobilizuje do większego wysiłku.

***

Beata i Piotr to tak różne i skrajne osobowości, ze wyjaśnienie w jaki sposób tworzą twórczy i zgrany zespół byłoby fascynującym zadaniem dla poszukującego mocnych wrażeń psychologa. Może właśnie w tych skrajnościach tkwi siła ich sukcesu, bo potrafią być jednocześnie delikatnymi mediatorami jak i przebojowymi, nieustępliwymi negocjatorami, niekonwencjonalnymi wizjonerami i tradycyjnymi profesjonalistami. Bujającymi w chmurach artystami, a czasem twardo stąpającymi po ziemi strategami. Cenię ich za wiele akcji społecznych, które przeprowadzają z potrzeby serca, za umiejętność utrzymywania kontaktów (ważna cecha PR-owca) i za upór. (Ta notatka kosztowała ich kilkadziesiąt SMS-ów i odebranych i nieodebranych połączeń. Co raczej świadczy o moim niezorganizowaniu niż ich uporze, ale dopięli swego. :) Jak zawsze.

Piotr Adamczyk, aktor

Z Beatą i Piotrem współpracowałam kilka razy w ciągu kilkunastu lat. Są solidnymi partnerami, którzy wywiązują się z powierzonych zadań. Są merytoryczni, terminowi, umieją sprawnie poruszać się w kręgach biznesowych.

Joanna Bojańczyk, dziennikarka

***

Kilka już razy miałam przyjemność pracować z agencją BKEV i za każdym razem były to duże imprezy, wielkie wyzwania i prawdziwie profesjonalne ich przygotowanie. Wszystkie pomysły,  nietuzinkowe i oryginalne powstają w głowach Beaty i Piotra, którzy  są niezwykle zgranym i bardzo wymagającym dla siebie zespołem. Gdy się z nimi pracuje wiem, że każdy szczegół jest dopracowany do końca, a gdyby w ostatniej chwili trzeba było zmienić wersję,  zawsze spokojnie realizują plan B. To niezwykłe patrzeć jak dwie osoby z taką perfekcją i wielką pasją przygotowują swoje projekty wdrażając coraz to nowsze pomysły. Jestem pewna, że każdy projekt przygotowywany i realizowany z firmą BKEV  „skazany” jest na sukces. Dlatego z wielką przyjemnością polecam…

Olga Bończyk, aktorka i piosenkarka

***

Świetna współpraca, bardzo ciepły kontakt i zaangażowanie. Dziękuję kochani.

Wojtek Brzozowski, 7-krotny mistrz świata w windsurfingu

***

Z agencją BKEV, tj. z Beatą i Piotrem współpracuje mi się bardzo dobrze. W przypadku marek luksusowych, do jakich niewątpliwie należy Montblanc, trzeba kierować się wyczuciem i zrozumieniem kontekstu. Są to cechy w zasadzie niewyuczalne – innymi słowy albo to się ma albo nie. Beata i Piotr to mają. Jubileusz 100-lecia marki Montblanc, który agencja BKEV zorganizowała w Operze Narodowej uznaję za jedno z najlepszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń poświęconych marce Montblanc w jej dotychczasowej historii w Polsce. Gorąco polecam współpracę z BKEV, ja darzę Beatę i Piotra szczególną sympatią i zaufaniem.

Izabela Gałęza, dyrektor marketingu i sprzedaży Legic

***

W świecie „wyścigu szczurów” firma Beaty i Piotra ma cudowną właściwość: praca z nimi to zawsze przyjemność i przyjazna atmosfera… no dobrze, może to brzmi zbyt górnolotnie, ale udaje im się łączyć profesjonalizm i przyjaźń z ludźmi, z którymi pracują.

Wojtek Jagielski, dziennikarz

***

Bardzo ważne od zawsze jest dla mnie to z kim pracuję i obcuję. Myślę, że w przypadku Beaty i Piotra fajne jest to, że się wzajemnie inspirujemy i motywujemy do działania. To duet, który rozumie artystów – rzadkość wśród ludzi biznesu.

Edyta Jungowska, aktorka

***

Współpraca z Beatą i Piotrem to prawdziwa przygoda. Beata Błasiak i Piotr Piasecki to ludzie o niezwykle kreatywnych osobowościach, dla których jakość, styl i przełamywanie utartych schematów wydają się wartościami nadrzędnymi. Pozdrawiamy Was serdecznie życząc dalszych ciekawych projektów i wielu sukcesów na drodze zawodowej i oczywiście prywatnej też!

Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski, aktorzy

***

Rozważni i romantyczni, ekscentryczni i codzienni, sentymentalni i pragmatyczni. W zapachu kawy i dźwiękach chrupania tortu bezowego skupieni nad rodzącym się projektem. W popołudniowym słońcu przytuleni do koni, kotów i psów, które rozumieją więcej niż Ci, dla których Beata i Piotr byli nieprzekonujący. Takich ich znam i lubię.

Paweł Królikowski, aktor

***

Znam Beatę i Piotra od wielu lat. Są serdeczni, tworzą przyjacielską atmosferę podczas współpracy, ale jednocześnie zachowują w swoich działaniach pełen profesjonalizm. Dziękuję duetowi z BKEV, który tworzą, za dotychczasową pracę i mam nadzieję na kolejne wspólne projekty.

Rafał Królikowski, aktor

***

Kiedy do mnie dzwonią, to zawsze odpowiadam, że spotkam się z nimi z przyjemnością,
i prywatnie i w celach biznesowych. Rozmowa o biznesie z nimi to zawsze konkret. Są bardzo kreatywni. Dopiero niedawno uświadomiłem sobie, że wzajemne przekomarzanie to ich specyficzny rodzaj gry

Piotr Machalica, aktor

***

BKEV to rzetelna i uczciwa firma. Jako jej największe zalety wymieniłabym kreatywność
i dopracowanie projektu w najmniejszych szczegółach. Warto z nią współpracować, jeśli zależy nam na ciekawych, niestandardowych pomysłach.

Ewa Mierzejewska, redaktor naczelna Dom & Wnętrze

***

BKEV to przede wszystkim ludzie. W tym przypadku dla mnie niesamowity, uzupełniający się duet: Beata i Piotr. Osoby profesjonalne w swojej pracy, ale najważniejszą ich zaletą jest ogromna, niestandardowa kreatywność za którą podąża doskonała egzekucja pomyslu, a to dla mnie jest najważniejsze.

Beata Milewska, wydawca Marquard Media Polska

***

Wielokrotnie współpracowałam z agencją BKEV. Zawsze spotykałam się ze 100% profesjonalizmem, zaangażowaniem i kreatywnością. To zawodowstwo przejawiało się zarówno podczas realizacji projektów stricte biznesowych, jak i charytatywnych. Tak trzymać!

Beata Sadowska, dziennikarka

***

Jako przedstawiciel Fundacji Niechciane i Zapomniane SOS dla Zwierząt miałem przyjemność współpracować z Beatą Błasiak i Piotrem Piaseckim z agencji BKeV przy organizacji, do tej pory, trzech edycji akcji społecznej Wielcy Małym. Agencja była odpowiedzialna za całościowe opracowanie koncepcji akcji jak również za jej przygotowanie i przeprowadzenie. Podczas tej współpracy byłem wręcz zaskoczony skutecznością prowadzonych przez agencję działań – do współpracy przy projekcie udało się pozyskać kilkadziesiąt osób ze świata sztuki, teatru, kina i telewizji o bardzo znanych i rozpoznawalnych nazwiskach. Dzięki niekonwencjonalnym i często nowatorskim pomysłom, akcja stała się bardzo głośna w mediach tradycyjnych oraz internecie i przyniosła wymierne rezultaty, w postaci wsparcia schronisk dla bezdomnych zwierząt darami o wartości prawie 200 000 zł.

Cenię sobie bardzo wysoko profesjonalizm i pomysłowość Beaty  i Piotra. Z czystym sumieniem mogę polecić ich jako solidnych partnerów przy realizacji dużych projektów marketingowych czy eventów promocyjnych.

Jarosław Miszczak, Prezes Fundacji Niechciane i Zapomniane, współorganizator akcji Wielcy Małym

***

Beata i Piotr są fantastyczni i konkretni, dokładni i szybcy, a przede wszystkim profesjonalni. Poleciłabym ich w zasadzie w każdym zakresie, ale chyba najlepiej radzą sobie z trudnymi tematami i rzeczami, które wydają się niemożliwe (jak np. połączenie wielu róznych artystów w jednym koncercie i nawet duetach).

Justyna Steczkowska, piosenkarka

***

Beata Pawelczyk-Błasiak i Piotr Piasecki to osoby bardzo kreatywne i proaktywne. Po zapoznaniu się ze strategią klienta proponują mu wiele ciekawych rozwiązań, w tym projekty crossmarketingowe, stające się platformą współpracy różnych marek. Z BKEV Marketing Experts nie można się nudzić!

Agata Szczech, dyrektor PR Renault Polska

***

Beata i Piotr? Bezcenni! Mieszanka inteligencji, profesjonalizmu, kreatywności i skuteczności. Dawka adrenaliny, lekkości i pozytywnej energii. Uwaga! Uzależniają.

Hanna Wolska, redaktor naczelna Cosmopolitan

***

Moją współpracę z Beatą i Piotrem porównałabym do wakacyjnej miłości: masz wrażenie, że kończy się zbyt szybko, ale pozostają ci po niej wspaniałe wspomnienia na długie lata. Jest to duet niezwykle profesjonalny, kreatywny, z którym nie tyle się pracuje co po prostu miło spędza czas. Każde spotkanie jest jak uczta intelektualno-artstyczna. :)

Marta Żmuda-Trzebiatowska, aktorka