Wilgila Polska w Brukseli dla najważniejszych instytucji UE

Współorganizacja obchodów pierwszej Wigilii Polskiej w Operze de la Monaie w Brukseli, pod patronatem komisarz Pani Danuty Hubner, dla przedstawicieli Parlamentu Europejskiego oraz polskich parlamentarzystów w Brukseli. Wigilia Polska w Brukseli była pierwszym z cyklu kulturalnych wydarzeń, które miały prezentować obyczaje charakterystyczne dla krajów członkowskich Unii Europejskiej. Podczas wieczoru współorganizowanego przez Agencję odbył się koncert kolęd w wykonaniu popularnych polskich artystów, m.in. Justyny Steczkowskiej, Natalii Kukulskiej, Andrzeja Piasecznego.
Gościom zaserwowano tradycyjne wigilijne potrawy.

<< POWRÓT

Aktualności
Zobacz wszystkie aktualności >>

AUDI DESIGN LAB

AUDI DESIGN LAB

Agencja zorganizowała kameralny panel dyskusyjny z udziałem ludzi designu. Spotkanie w Galerii 3ONE33 w Warszawie przerodziło się w fantastyczną networkingową platformę projektantów, architektów, artystów oraz przedstawicieli mediów.

(więcej…)

Konferencja Montblanc Black&White Week

Konferencja Montblanc New Trends

Agencja zorganizowała spotkanie prasowe marki Montblanc w ramach White&Black Week z udziałem Camilo Daza Tapia z centrali marki w Hamburgu.

(więcej…)

VIII edycja akcji Wielcy Małym

Joanna Krupa podczas VIII edycji akcji Wielcy Małym

Właściciele agencji Beata Pawelczyk-Błasiak oraz Piotr Piasecki są pomysłodawcami i współorganizatorami akcji społecznej WIELCY MAŁYM – ARTYŚCI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM PRZED ZIMĄ.

(więcej…)