Wojtek Jagielski Top Management Academy

Wojtek Jagielski Top Management Academy to innowacyjny produkt szkoleniowy zapewniający wieloaspektowe doskonalenie wizerunku oraz ekspercki poziom wykładów. WJTMA dedykuje swoje wykłady biznesmenom, przedsiębiorcom prowadzącym działalność na arenie międzynarodowej. Z myślą o różnych wymaganiach i oczekiwaniach polskich przedsiębiorców, wykłady podzielone są na wykłady dla prezesów firm, dyrektorów zarządzających oraz wykłady dla dyrektorów, kierownictwa różnych szczebli. Szkolenie jest ekskluzywne w formie i treści, intensywne i komplementarne oraz zmierza do zaspokojenia zindywidualizowanych potrzeb wymagających menedżerów.

<< POWRÓT

Aktualności
Zobacz wszystkie aktualności >>

AUDI DESIGN LAB

AUDI DESIGN LAB

Agencja zorganizowała kameralny panel dyskusyjny z udziałem ludzi designu. Spotkanie w Galerii 3ONE33 w Warszawie przerodziło się w fantastyczną networkingową platformę projektantów, architektów, artystów oraz przedstawicieli mediów.

(więcej…)

Konferencja Montblanc Black&White Week

Konferencja Montblanc New Trends

Agencja zorganizowała spotkanie prasowe marki Montblanc w ramach White&Black Week z udziałem Camilo Daza Tapia z centrali marki w Hamburgu.

(więcej…)

VIII edycja akcji Wielcy Małym

Joanna Krupa podczas VIII edycji akcji Wielcy Małym

Właściciele agencji Beata Pawelczyk-Błasiak oraz Piotr Piasecki są pomysłodawcami i współorganizatorami akcji społecznej WIELCY MAŁYM – ARTYŚCI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM PRZED ZIMĄ.

(więcej…)